hakkı9mzda

1969 yılında kurulan ve 2008’den itibaren  GEPOSB/Kocaeli’nde bulunan 7000 m² üretim alanına sahip TESA OTOMOTİV, otobüs-midibüs  kapı sistemleri, bagaj kapakları, engelli ulaşım sistemleri üretmektedir.

Bununla birlikte hizmet verdiği sektörlerde adından sıkça söz ettiren TESA, çok sayıda özel savunma aracının tasarım, geliştirme ve üretimi alanında da sayısız proje yürütmektedir.

AR-GE, MÜHENDİSLİK, ÜRETİM, SATIŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİ kendi bünyesinde barındıran TESA;  doğayı koruyan, çalışanlarına saygılı ve müşteri memnuniyetine her zaman öncelik veren; her an yeniliğe açık ve gelişen üretici ve ihracatçı bir firma olarak, geçmişte olduğu gibi, gelecek için de bu doğrultuda  ilerlemektir.

Hedefleri :

  • Dünya çapında sektöründe lider şirket olmak.
  • Müşteri beklentilerini ve geleceğe dönük ihtiyaçlarını önceden öngörerek inovasyon yolu ile çözümler üretmek ve tasarlamak

TESA, tüm çalışanları ile birlikte güçlü ve yaratıcı insan kaynağı oluşturarak, dünya markası olma yolunda hedeflerine doğru hızla ilerlemekte, geniş ürün yelpazesiyle her müşterisi için özel çözümler üretmektedir.